Od beznaděje k naději 

(ve spolupráci s klienty)


Termín: 11. ledna 2024, od 9:00 do 12:00 


! KAPACITA JE PRO TUTO CHVÍLI NAPLNĚNA, DĚKUJEME ZA VÁŠ VELKÝ ZÁJEM.

Cena: 850 Kč 

Místo konání: Online na platformě Zoom


Zveme Vás na inspirativní workshop, kde se budeme hlouběji věnovat tomu, jak efektivně a soucitně podporovat a rozvíjet naději u našich klientů, i v situacích, které se mohou zdát velmi tíživé až beznadějné. Může se jednat o klienty, kteří prožívají depresivní stavy, ztrácí smysl života či přímo uvažují o tom, že by svůj život ukončili, či o jiné situace, v nichž nás může zaplavit obava o klienty či o možnosti naší spolupráce. Samozřejmě, téma naděje se dotýká i mnoha dalších oblastí naší práce.

Workshop bude rozdělen do dvou hlavních částí:

1. Péče o nás samotné:

  • Jak se v těchto náročných situacích postarat o sebe v pozici pracovníka - důraz bude kladen na identifikování konkrétních jedinečných zdrojů účastníků workshopu

2. Rozvíjení naděje u klientů:

  • Jak v konverzaci s klienty pomoci rozvíjet možnosti řešení a naději.
  • Inspirujeme se modelem práce psychoterapeutky zaměřené na řešení Heather Fiske, která se zaměřuje na podporu osob se suicidiálními myšlenkami a tendencemi, a zároveň z praktických zkušeností lektorek. 

 

Naši zkušení lektoři:

Mgr. Klára Rouchalová - terapeutka, lektorka přístupu zaměřeného na řešení a supervizorka ve výcviku.

Mgr. Marie Linhartová - terapeutka přístupu zaměřeného na řešení a metody EMDR (pro práci s traumatizovanými klienty), supervizorka ve výcviku.


Přijměte naše pozvání k posílení vašich dovedností a nástrojů v oblasti podpory naděje u klientů.  Buďte připraveni lépe porozumět a reagovat na jejich potřeby v obtížných situacích.

Počet míst je omezený, takže si své místo rezervujte co nejdříve. Těšíme se na setkání s vámi!